HOME     KOMUNIKACJA BLISKOŚCI     O MNIE     OFERTA     AKTUALNOŚCI     MATERIAŁY     OPINIE     KONTAKT    
OPINIECzuję się ubogacona w nowe doświadczenie i nową wiedzę. Tematy warsztatów dotykały spraw najważniejszych. Szczególnie ważna dla mnie była praca nad wyrażaniem silnych emocji. Już wiem, że możliwe jest być sobą i jednocześnie nie ranić innych. Dziękuję i proszę o więcej.

Ewa - warsztaty "Usłyszeć siebie, usłyszeć innych - sztuka budowania relacji"

Sposób prowadzenia zajęć- bardzo profesjonalny i przyjazny, atmosfera i osoba prowadząca wspierająca, co sprzyjało dużej intymności spotkań.
Duże wrażenie zrobiła na mnie umiejętność Asi- dawała nam przestrzeń na omawianie naszych tematów, czasem bardzo ogólnych- na pierwszy rzut oka nie związanych z tematem warsztatów, a przy tym pilnowała tematów poszczególnych spotkań i te tematy akcentowała, trochę jak coaching dla uczestniczek i warsztaty jednocześnie. Bardzo cenne.

Aneta N. - warsztaty "W zgodzie ze sobą, bliżej innych - o empatii w relacjach"

Jestem bardzo wdzięczna za wczorajszą rozmowę podczas Empatia Cafe. Bardzo mnie otworzyła i znów złagodniałam i byłam pełna empatii. Ta metoda jest cudna. Myślę że na pewno jeszcze dużo przede mną ale widzę duże światło w tunelu ;-) wczoraj z wrażenia nie mogłam aż zasnąć :-)

Marta A. - spotkanie Empatii Cafe

Są takie wydarzenia w życiu, które na zawsze zmieniają tory myślenia. Są takie sytuacje, które prowadzą nas do wielkiego rozwoju. Są takie osoby, które ubogacają życie. Właśnie to mogę powiedzieć o Asi - bardzo ubogaciła moje życie. Warsztaty Asi były odpowiedzią na moje pragnienie szukania sposobu wyrażania siebie bez ranienia innych. To niezwykły czas odkrywania dna serca, swojego i innych. To niezwykła przygoda prowadząca do satysfakcji i radości z komunikacji. Zapisanie się na warsztaty to jedna z najlepszych decyzji w moim życiu. Nie chcę się zatrzymywać. Pragnę wciąż odkrywać radość ze zrozumienia i przyjmowania siebie i innych. Nadal chcę się tego uczyć, dlatego z radością czekam na trzeci rok warsztatów.

Natalia G. "Ja jestem ważny, ty jesteś ważny - jak poprzez rozmowę budować relację z dzieckiem"

Warsztaty to moja najlepsza inwestycja w siebie! Miała pomóc w pracy z dziećmi, a czerpię z niej każdego dnia. Warsztaty pomogły mi i nadal pomagają w rozwiązywaniu problemów, rozwijaniu i pielęgnowaniu relacji z bliskimi oraz poznawaniu siebie. Dookoła tyle ludzkich problemów z komunikacją! A wyrażając uczucia i potrzeby, jesteśmy w kontakcie i życie ma więcej barw!
Dziękuję za możliwość dotarcia w głąb ludzkiego serca i poznania najważniejszego... drogi do serca drugiego człowieka:)

Zyta K. - warsztaty "Ja jestem ważny, ty jesteś ważny - jak poprzez rozmowę budować relację z dzieck

Słyszeliśce kiedyś muzykę Fismoll, a właściwie utwory Arkadiusza Giensk? Dla mnie chwile pobytu z Asią są jak momenty, w których słucham jego utworów:) Jej ciepło, spokój, otwartość tworzą przestrzeń do zatrzymania się w biegu życia i pobycia ze sobą. Tak po prostu. Można wtedy usłyszeć głosy, które rozbrzmiewają w nowym pięknym brzmieniu.

Alicja D.

Asia jest dla mnie osobą pełną pasji i entuzjazmu. Jej warsztaty prowadzone są z wielkim profesjonalizmem w miłej, serdecznej atmosferze, co pomaga otworzyć się i poczuć się w pełni bezpiecznie.

Joanna S.

Asia jest wyjątkową osobą. Już w początkach naszych kontaktów wyczułem, że jej wrodzona, rozbudowana wrażliwość muzyczna przekłada się na subtelność i delikatność relacji. Nikt bez takiej delikatności nie powinien zajmować się relacjami międzyludzkimi.Zawsze kierowałem się przekonaniem, iż muzyka jest świetnym nośnikiem uczuć i emocji.
Kiedy byłem rozdrażniony, coś mi nie wychodziło zawsze koiły serce moje ulubione kawałki. Dla mnie Asia okazała się właśnie taką „dobrą muzyką”. Zachęcam Was, Wsłuchajcie się w jej "muzykę". Płynie z niej dużo mądrości, którą warto wykorzystać w swoim życiu. Nie są to gotowe recepty na sukces, ale drogowskazy, które ułatwiają jazdę naszą szaloną, życiową drogą.

Wojciech W.

Jest parę rzeczy, które mnie w Asi urzekają, co widzę w codziennym życiu i podczas prowadzenia z nią warsztatów. OTWARTOŚĆ, z jaką patrzy na ludzi i świat, ZACHWYT i ZAPAŁ, z jakim dzieli się, tym co jest dla niej ważne i CIEKAWOŚĆ w poszukiwaniu odpowiedzi jak wzbogacać swoje życie i mieć wkład w życie innych. Podziwiam NIESTRUDZONOŚĆ w próbach budowania kontaktu z sobą i z innymi. Bardzo lubię jej spokój, umiejętność zaglądania w siebie, szczerość w tym i autentyczność. Przy Asi zawsze odpoczywam i zaspokajam tak ważną dla siebie potrzebę łatwości i lekkości, niezależnie od tego, co razem robimy.

Dominika

Uczestnicząc w jej zajęciach, czułam się naprawdę zaproszona do wyrażania siebie. Warsztaty były konkretnie, merytorycznie przygotowane, ale jednocześnie ciepłe, "rodzinne". Asia jest osobą, mającą w sobie zarówno ogromną energię i pasję, jak również "zarażający" innych spokój i harmonię.

Kasia - spotkania Empatii Cafe

Asia z niezwykłą uważnością przygląda się swojemu rozmówcy, z ciekawością i otwartością na to co ze sobą przynosi. Słucha empatycznie, starając się odgadnąć jakie uczucia mu towarzyszą i jakie potrzeby są w tym momencie dla niego najważniejsze. Myśląc o Asi, myślę od razu o tym, że empatia to jej naturalny dar połączony w wrażliwością, subtelnością, zaangażowaniem i ciekawością drugiego człowieka.

Ewa

made by:   Bez Banału Sopot